Okna PCV
Okna które mamy przyjemność Państwu zaoferować charakteryzują się wysoką izolacją termiczną i akustyczną. Zastosowano w nich szybę niskoemisyjną u=1,0 i okucia MACO, dzięki którym okna będą pracowały lekko i pewnie a duże wzmocnienia stalowe w ramie i skrzydle gwarantują niezmienność kształtu oraz długotrwałe działanie.
Okna mogą być wykonane w kolorze najczystszej bieli (możliwość zastosowania uszczelki w kolorze szarym lub czarnym) a także jednostronnie lub dwustronnie barwione w masie, co daje gwarancję trwałości koloru przez wiele lat.

Profil 6-komorowy Salamander bluEvolution
Profil 6-komorowy Salamander bluEvolution (NOWOŚĆ) – szerokie profile (92 mm) zapewniają niespotykanie dobrą izolację termiczną dzięki nowoczesnym zestawom szyb o grubości do 60 mm oraz potrójnemu systemowi uszczelnień. Profile w klasie RAL-A i najlepsza marka made in Germany.

Profil 6-komorowy decco
Profil 6-komorowy decco – bezołowiowy (Greenline), profil skrzydła (półzlicowany) nadaje oknom delikatny, łagodny kształt. Smukłość profilu zapewnia dużą ilość światła. Okno wykonane z tego profilu to doskonała ochrona przed zimnem i hałasem z zewnątrz za niewielką cenę.

Profil 5-komorowy KBE
Profil 5-komorowy KBE - ekologiczny bezołowiowy (Greenline) w którym szkodliwe związki ołowiu zastąpiono całkowicie neutralnymi związkami cynkowo-wapniowymi.

Profil 5-komorowy Salamander Streamline i Salamander 3D
Profil 5-komorowy Salamander Streamline i Salamander 3D - Ekskluzywny, zaokrąglony profil o głębokości 76 mm. Okna w systemie Salamander 3D wyposażone są oprócz standardowych dwóch uszczelek w dodatkową uszczelkę środkową.
Aluminium
Wszelkiego rodzaju zabudowy wewnętrzne i zewnętrzne takie jak ogrody zimowe, wiatrołapy, witryny a także okna i drzwi można wykonać przy użyciu systemu Ponzio (profile wykonane z aluminium ciepłego i zimnego).
Parapety
Nieodzownym dodatkiem do okien są niewątpliwie parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Mają Państwo u Nas szeroki wybór:
Parapety
 • parapety stalowe
 • aluminiowe
 • PCV
 • postforming
 • MDF
 • konglomerat marmurowy
a każdy w szerokiej gamie kolorystycznej.
Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne
Aby sprostać oczekiwaniom Klienta podjęliśmy współpracę z kilkoma firmami oferującymi drzwi mi.in. DELTA, JUWENT, Door-Pol, Stalprodukt posiadamy również w ofercie drzwi DRE, POL-SKONE, Inter door.

Oferujemy:
 • Drzwi zewnętrzne stalowe wzmocnione i antywłamaniowe. W zależności od modelu, drzwi wypełnione są pianką poliuretanową lub samogasnącym styropianem. Szeroka gama kolorów, wzorów i przeszkleń spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów.
 • Wiele modeli drzwi wewnętrznych w szerokiej palecie kolorów.
Rolety zewnętrzne
Oprócz bezpieczeństwa (dzięki możliwości zastosowania rygli ręcznych, zamków i wieszako-blokad) rolety zewnętrzne przyczyniają się do zmniejszenia rachunków za ogrzewanie w okresie jesienno-zimowym, ponieważ charakteryzują się doskonałą izolacją termiczną. Rolety zewnętrzne podnoszą również żywotność okien ponieważ są barierą, która oddziela nas od niesprzyjających warunków atmosferycznych, w tym od nadmiernego promieniowania słonecznego, ulew i porywistych wiatrów.

Oferujemy :
 • Rolety natynkowe montowane na elewacji budynku (skrzynki proste i zaokrąglone).
 • Rolety podtynkowe, montowane we wnęce okiennej, nad oknem.
 • Rolety w skrzynkach PCV do zabudowy, montowane w murze razem ze stolarką okienną.
Wertikale, zasłony, maty...
Roletki Zasłonki Kiedy mieszkanie jest już bezpieczne, ciche i spokojne możemy zająć się dekoracją wnętrza. Pozwoli Państwu na to nasz szeroki asortyment osłon okiennych.
Klienci mają do wyboru roletki materiałowe w kasetkach z prowadnicami lub roletki mini. Do niestandardowych, stylowych aranżacji idealnie nadają się maty drewniane bądź bambusowe. Indywidualny wystrój wnętrza można podkreślić również zasłonami rzymskimi i austriackimi, w których materiał podnoszony jest za pomocą specjalnych linek. Dzięki temu zasłony układają się w regularne fałdy.
Polecamy również moskitiery, które są znakomitą ochroną przed owadami.
Prace remontowe
Wykonujemy również prace remontowe.

W ofercie:


Zamów pomiar
Zamów bezpłatny pomiar


Sprzedaż ratalna
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.   Sprzedaż ratalna Credit Agricole


Kredyt Dom Ulepszający
Kredyt Dom Ulepszający


O nas| Oferta| Realizacje| Kontakt
© 2010 F.R.B. Konkret.
Realizacja iteraktiv

FRB Konkret - Okna, drzwi, rolety, żaluzje, parapety, moskitiery, wertikale, zasłony rzymskie i austriackie, maty bambusowe i drewniane
Swarzędz/Poznań